Roxette.cz

www.roxette.czčeská verzeenglish versiondeutsche versionwww.roxette.cz

Informace

Počet přístupů: 89628285
Počet novinek: 854

Administrátoři

JDC-com
ICQ#: 65448422
NeLSoN
ICQ#: 68071162

Krátké zprávy

12.07.: Každé červencové pondělí koupání v Aquaparku v Čestlicích se švédskými hity!

14.06.: Znáte stránku TheLookForRoxette? Nejobsáhlejší diskografie Roxette na internetu je opět přístupná.

30.05.: TDR přineslo krátkou informaci, že It Must Have Been Love bude k slyšení v podání účinkujících herců ve filmu Walking on Sunshine. Ten půjde do kin v létě a podle traileru to vypadá hodně podobně jako megahit Mamma Mia!

22.05.: Druhý díl Demos & Other Fun Stuff! vychází na Spotify už v pátek! Budeme u toho a přineseme překlad dalších komentářů.

21.05.: Na Bengans.se se v předprodeji objevil celý Gesslův box s archivními nahrávkami. Bude k dispozici na podzim a cena je stanovena na 849 SEK (cca 2600,-).

 
Archiv srazů:
Před koncertem - Praha
Restaurace LOKAL, Dlouhá 33 /ceny normální, česká kuchyně a nápoje/, http://www.ambi.cz/ambiente-lokal-kontakt.php, 5. června 2011 od 15:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Blíží se nám okamžik, na který jsme čekali 10 let. Pojďte na koncert s námi! Je nutné předem rezervovat místo, proto PROSÍME POTVRĎTE SVOU ÚČAST NEJPOZDĚJI DO 26.5.2011!
Roxette fanclub party!
Velmi jemný klub Limonádový Joe - Pasáž Kotva, Revoluční 1, Praha Staré Město, 8. 9. 2010 začátek mezi 19 - 20h
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Po delší době šance sejít se a probrat nové události okolo Roxette. S živou Roxette hudbou!
Per Gessle v Lucerně
Hospoda Ferdinand, www.ferdinanda.cz, roh ulic Opletalova a Politickych veznu, 23. 4. 2009, 17:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
předkoncertní dýchánek
Pražský pokec
Praha, stanice metra I.P. Pavlova, 8. listopadu 2007, cca. 18 hodin
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Viz článek.
SRAZ ZRUŠEN
Blansko, 9. 12. 2006
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Pro nezájem ze strany účastníků byl sraz zrušen. Ti, kdo již poslali peníze (moc jich není :-/), je obdrží zpět v nejbližší možné době. Pokud bude v budoucnu zájem, bude možná naplánován další sraz na jaře.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, můžete se zeptat přímo na telefonním čísle +420777559333 vždy po 18 hodině.

Znojemské vinobraní 2005
Znojmo, 17.9.2005
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Ve Znojmě bude od pátku 16. září odpoledne do 17. září (no, v podstatě do 18. září) bude probíhat tradiční Znojemské vinobraní. Lonští účastníci si jistě rádi osvěží zážitky, které nás většinou zcela neplánovaně provázely. :-)

Ostatní, kteří možná ani netuší o co se jedná bych ve stručnosti shrnul obsah loňského srazu:
- burčák
- burčák
- burčák
- rytířský turnaj na koních, šermířská klání a jiné středověké atrakce (střelba z kuše, luku či husitské píšťaly)
- prohlídka kostela (bývá fatasticky vyzdobený ovocem)
- prohlídka dravých ptáků
- královský průvod městem

Pro pyromany je jistě důležitá informace, že oficiální program vinobraní končí 17.9. v deset večer krásným ohňostrojem nad hlavní tribunou.
Pakliže by snad někomu nestačil burčák k pozvednutí nálady, lze využít kolotoče, alespoň k pozvednutí žaludku ;-) Atrakce typu Twister, "hopsající lavice", či trochu méně náročná centrifuga jsou zárukou úspěchu. Pro uklidnění je vhodné posedět u rotundy - je z ní krásný výhled na Dyji protékající hlubokým údolím... tedy něco pro milovníky závratí :-) Pojíst lze nějaké středověké pochoutky (nebo i ty současné), nakoupit cetky... Téměř na každé ulici je alespoň jeden "mázhaus", kde vám ochotně nalijí sklenku (ehm, tedy kelímek, případně i celou láhev) burčáku, ale ne všude je burčák kvalitní... tradičním králem je Znovín, jeho burčák je nejvíce žádaný (a oprávněně).

Na programu se ale ještě domluvíme, podle toho, kdy do Znojma budete schopni dorazit. Jako první návrh budiž 17.9.2005 v 9:30 před vlakovým nádražím (hned vedle autobusového). Co se hudby týče, loni jsme si docela dobře vystačili s "desetikolovým trojčetem", které se ke slovu dostalo sice až v noci, ale o to víc dostalo zabrat :-) Nezapomenutelný zážitek jistě mají stateční poutníci, kteří je v noci srdnatě obstarali na nedaleké benzince.

Informace o vinobraní:
http://www.znojmocity.cz/vinobrani.php

Ubytovací kapacity ve Znojmě a okolí:
http://www.znojmocity.cz/download/ubytov_ZN.doc

Jak jsem již uvedl, přesný plán se asi bude vyvíjet na místě dle momentálních okolností, přesto prosím všechny, aby mi napsali, kdy hodlají do Znojma dorazit, abychom se domluvili na potřebných místech srazu či případné navigaci - a hlavně taky na aspoň přibližné podobě pdrogramu. Pokud by měl někdo zájem dorazit už odpoledne/večer v pátek 16.9., můžeme začít sraz s menším předstihem ;-)

Abyste měli aspoň nějakou představu o vzdálenostech a rozmístění jednotlivých náměstí, zde je odkaz na mapu centra Znojma.

Na vaše přihlášky se těší Phoenix

Velký jarní sraz
Zlaté Hory v Jeseníkách, 9 - 10. dubna 2005
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
A je to opět tady! Téměř po roce se bude konat další a tentokrát velký sraz fanoušků Roxette. Sraz bude v podobném stylu jako byl v Blansku. O srazu v Blansku si můžete počíst a prohlédnout si fotky tady a názory na tento sraz zjistíte v diskuzním fóru. Celá událost se bude odehrávat ve Zlatých Horách v Jeseníku. K dispozici bude *** hotel. Webovou prezentaci hotelu si můžete prohlednout zde.

V ceně 480,- je zahrnuto ubytování (1 nocleh), večeře (3 chody), snídaně (výběr z 6 snídaňových menu), pronájem konf. sálu, zapůjčení audiovizuální techniky a program. Pokud byste chtěli, můžete individuálně přijet už v pátek (+ 350,-).

Opět nebude chybět tombola, různé miniakce, roxette drinky apod. (viz Jak bylo v Blansku). Jedinou podmínkou konání je potvrzená účast alespoň 20 lidí do 20. března.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, můžete se zeptat přímo na telefonním čísle +420 777 559 333 nebo +420 602 780 034 vždy po 18 hodině nebo poslat email na adresu tom@roxette.cz.

NOVÉ INFORMACE:

Z organizačních důvodů je nutné poslat peníze na adresu Martin Jaglář, Čapkova 2, 678 01 Blansko do konce března.

Doprava do hotelu je zajištěna TAXI, který bude k dispozici v pátek od 14 do 21 hodin a v sobotu po celý den. Cestu zpět si každý může domluvit individuálně. Telefonní číslo na TAXI: 602 34 89 97


NENECHEJTE SI UJÍT UDÁLOST, KTERÁ TU DLOUHO NEBYLA A ANI DLOUHO NEBUDE!
Předvánoční sraz
V Praze, poslední víkend před vánoci
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
UPŘESNĚNÍ: sraz se koná od 18 hodin Restaurace V Roháčové, Hájkova 14 (vchod z ulice Roháčova) - poznávací znamení: vývěsky Starobrno dostanete se tam: TRAM 9, 10, 16, 19 zast. Biskupcova, 5minut pěšky Zatím je to ve fázi příprav, ale pokud se bude konat, napište se. Cílem je zjistit, jaká by byla účast.
Ahojky lidi, tak dle poctu prihlasenych se sraz urcite uskutecni. Bude to v sobotu zacatek v odpolednich (cca 18,00)hodinach misto jeste upresnime. Kdo pojede zdaleka a ev. by prijel drive tak se ozvete. Snazime se sehnat nejaky restaurant kde by se dalo eventuelne pusiti DVD nebo aspon nejake CD (nevite nekdo o necem?) Kdo nas jeste neznate, tak mi napiste na email luzap@seznam.cz svuj mobil pokud nebudete na netu, abych vam sdelila vice podrobnosti o miste a casu setkani. Pripadne (pokud nebudete chtit dat sve mobilni cislo napisu vam svoje). Jinak se vsichni uz moc tesime, bude to zarucene dobra party! Lucka (Lucius)
Znojemské vinobraní 2004
Znojmo, 18.9.2004
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Ve Znojmě bude od pátku 17. září odpoledne do 18. září (no, v podstatě do 19. září) bude probíhat tradiční Znojemské vinobraní. Je to dobrá příležitost se sejít a společně zařádit byť v krapet historickém duchu (ovšem kolotoče tam budou taky). Burčák mívají opravdu skvělý a Znovín pořádá ochutnávky vín, velmi chutných. ;-)

Můžeme posedět u rotundy (je z ní krásný výhled na Dyji), pojíst nějaké středověké pochoutky (nebo i ty současné), nakoupit cetky, zvěstovat účastníkům srazu zážitky z koncertů Gyllene Tider, povyměňovat fotky...

Program srazu by mohl být asi takový:
- návštěva rytířského turnaje
- koštovačka v Louckém klášteře
- oběd v mázhauzu
- středověké atrakce (střelba z kuše, luku či husitské píšťaly)
- prohlídka kostela (bývá fatasticky vyzdobený ovocem)
- prohlídka dravých ptáků
- královský průvod městem
- kolotoče
- ohňostroj


V programu poněkud chybí zmíňka o Roxette či Gyllene Tider, že? No, na rozdíl od jiných srazů, kde se hlavně jí, pije a tančí, zde budete více v roli diváků - a středověcí hudebníci, tanečníci a šermíři mají taky cosi do sebe. :-)
Pravda je, že si asi táhnout CD přehrávač a zesilovač s reprobednami nebude chtít nikdo (a napájení by asi nebylo snadné zajistit). Ale můžeme si vystačit i s autorádiem a posezením na parkovišti či kempu, ke kterému dojde ve večerních až nočních hodinách. Pokusím se najít vhodný kemp, kde bychom si mohli večer udělat táborák a něco na něm opekli. ;-)

Informace o vinobraní:
http://www.znojmocity.cz/vinobrani.php


Ubytovací kapacity ve Znojmě a okolí:
http://www.znojmocity.cz/download/ubytov_ZN.doc

Aktualizace 12.9.2004
Srazíme se před budovou hlavního nádraží (http://mapy.atlas.cz/mapa/znojmo-vlak) ve Znojmě. Je to hned vedle autobusového nádraží, takže pokud pojedete jedním z těchto dopravních prostředků, nebudete to mít k místu srazu daleko. První sraz proběhne v 9:00. Na opozdilce se bude čekat čtvrt až půl hodiny (pokud se na tom domluvíme) - poté se odebereme na rytířský turnaj (začíná v 10:00). Aby cestovatelé z větší dálky nemuseli vstávat nekřesťansky brzo, proběhne ještě druhé kolo srážení po skončení rytířského turnaje, tedy někdy kolem 11:30 až 12:00 (každý rok to trvá trochu jinak dlouho) opět před budovou hlavního nádraží. Samozřejmě pokud se stane, že budete muset kvůli spojům přijet někdy mezi zmíněnými časy, nezoufejte, protože vstupenka do historického centra vám umožňuje vstup všude a kdykoliv. Jestli se vám tedy nebude chtít čekat na nádraží, s případnou navigací po telefonu se na rytířský turnaj taky dostanete. Další program bude ještě upřesněn, hlavní záležitosti jsou 14:00 historický průvod městem a 22:00 ohňostroj na Masarykově náměstí (kde je hlavní tribuna).
Během vinobraní bývá kolem 16-20 stupňů (vyjímečně i více), proto v závislosti na aktuální předpovědi počasí doporučuji vzít si lehké bundy či svetry. V noci bývá teplota do deseti stupňů a burčák nehřeje zase tak dobře. :-)

Aktualizace 15.9.2004
Znojemské vinobraní se blíží a tak vám předkládám návrh programu. V žádném případě ho nepovažujte za závazný, jen jsem se snažil vypíchnout hlavní lákadla, která stojí za vidění a celé to skloubil do reálného programu. Sem tam se někde zdržíme, něco se nám třeba nebude až tak moc zamlouvat, ale určitě bychom si neměli nechat ujít rytířský turnaj na koních, ochutnávku vín Znovínu (ještě před počátkem hromadné konzumace burčáku), prohlídku výzdoby kostela sv. Mikuláše (bývá překrásná a její vytvoření je určitě hodně pracné - skládají to dohromady z fazolí, vína, dýní a všelijakých jiných plodin), jedno vystoupení skupiny historického šermu Fedrfechtýři a samozřejmě i ohňostroj. Letos je novinkou vystoupení italské rockové skupiny z Trenta, což mě osobně láká mnohem víc, než odporné vystoupení superstars a Alice Springs. Ale to je věc vkusu každého. K programu se můžete vyjádřit mailem, nebo ve fóru. Jakékoliv podmětné návrhy jsou vítány. :-)

09:00 - 09:30 - První sraz před budovou nádraží, pořízení vstupenek a zásoby burčáku
10:00 - 11:30 - Loucký klášter - Rytířský turnaj na koních
11:30 - 12:30 - Loucký klášter - Ochutnávka vín z produkce Znovínu
Případné druhé kolo srazu - dle domluvy předem
12:30 - 13:00 - Dolní Česká 25 - Ochutnávka raritních vín z produkce Vinných sklepů Lechovice
13:00 - 14:00 - OBĚD, bloumání po středověkém jarmarku, doplnění zásob burčáku
14:00 - 16:00 - Historický průvod městem, zakončený v 15.45 slavnostní scénou na hlavní tribuně
16:00 - 16:30 - Vlkova věž - Italská rocková skupina z Trenta (od 16:00 do 18:00 ?)
16:30 - 16:40 - Masarykovo náměstí - Měření obsahu alkoholu v krvi (provozuje Červený kříž, stává to 10Kč)
16:45 - 17:15 - Kostel sv. Mikuláše - Prohlídka slavnostní výzdoby a vystavených klenotů, slavnostní koncert
17:15 - 17:30 - VEČEŘE - Třeba gyros, hamburger, grilované kuře, středověké speciality na grilu
17:30 - 18:00 - Václavské náměstí - Dobový šerm Fedrfechtýři České Budějovice NEBO korzování po jarmarku, možná návštěva kolotočů
18:00 - 18:30 - Rotunda (u pivovaru) - Přehlídka dravých ptáků NEBO (podle počtu "opozdilců") cesta na druhý rytířský turnaj
18:30 - 20:00 - Loucký klášter - Rytířský turnaj na koních NEBO
NEBO Mikulášské náměstí 19:00 - Dobový šerm Poustevníci, 19:45 - Dobový šerm Skandalia
20:30 - 21:00 - Václavské náměstí - Dobový šerm Fedrfechtýři České Budějovice
21:00 - 21:30 - Václavské náměstí - Dobová hudba Krless
21:30 - 21:45 - Přesun na Masarykovo náměstí (po 21:45 tam nebude k hnutí)
22:00 - 22:30 - OHŇOSTROJ
22:30 - 24:00 - Co s načatým večerem? ;-) Pořízení zásob burčáku na noc, kolotoče, mejdan na hotelu?


Přesný plán se asi bude vyvíjet na místě dle momentálních okolností, přesto prosím všechny, aby mi napsali, kdy hodlají do Znojma dorazit, abychom se domluvili na potřebných místech srazu či případné navigaci.

Téměř na každé ulici je alespoň jeden mázhaus, kde vám ochotně nalijí sklenku (ehm, tedy kelímek) burčáku, ale ne všude je burčák kvalitní... tradičním králem je Znovín, jeho burčák je nejvíce žádaný (a oprávněně).
Abyste měli aspoň nějakou představu o vzdálenostech a rozmístění jednotlivých náměstí, zde je odkaz na mapu centra Znojma (nelekněte se množství klikiháků, funguje to):
Mapa.

Za Gylleny do Švédska
Halmstad, Švédsko, 14. července 2004
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky

Aktualizováno 11.3.2004
Doufám, že v hojném počtu se sejdeme v Halmstadu a Helsinborgu (18.7.2004), abychom Gyllenům ukázali, že je jsou známí i v naší malé zemičce. Hlavní místo setkání je Halmstad, kašna "Evropa a býk" na náměstí náměstí Stora torg.

Vstupenky
Vstupenky na koncert budou v prodeji od 12. března. Zájemci o vstupenky, kteří si je nechtějí kupovat sami, si je mohou u mě objednat zaplacením zálohy 1300Kč za jednu vstupenku (na způsobu zaplacení zálohy se domluvíme mailem). Sice je náš primární cíl Halmstad a Helsinborg, ale pokusím se zajistit vstupenky i zájemcům o koncerty v jiných městech.

Informace o cestování a pobytu
Pokud se do Švédska chystáte a nemáte s cestováním či pobytem moc zkušeností, přečtěte si prospekt, ve kterém jsem sepsal základní informace. Stáhnout si ho můžete zde (formát PDF lze číst například programem Acrobat Reader). Týká se především cesty do Švédska a pobytu v Halmstadu a okolí včetně předpokládaných nákladů. Pokud zde budete nějaké informace postrádat, napište mi, prosím. (Jako první podmět pro druhé vydání je přehled kempů a jejich cen.)

Ubytování
Jestliže budete chtít ubytování zajistit, vybírám na ně zálohu 3000Kč na osobu při předpokládané délce pobytu asi 6-7 dní. Ubytování pak bude buď na ubytovně (4-lůžkové pokoje) nebo v chatce (oficiálně pro 4 lidi, neoficiálně pro 6 - dva si pak musí vzít karimatku). Jelikož volné ubytovací kapacity asi budou po zveřejnění programu turné rychle vyčerpány, bude se ubytování objednávat záhy po vstupenkách.

Nevlastním žádnou cestovní kancelář, jak by si mohli mnozí myslet po přečtení zmiňovaného prospektu, proto prosím plátce záloh, aby si opravdu dobře předem rozmysleli, zda pojedou a kam. Záloha na vstupenky i ubytování je až do objednání plně vratná, ale zatímco nevyužité vstupenky bych možná ještě někde udal, s ubytováním by to nepochybně bylo horší. Proto raději předem říkám, že po objednání jsou zálohy nevratné a shánění náhradníků bude ponecháno na vás. Ti, co uhradili zálohu na vstupenku do Halmstadu do 9.3.2004, ji mají objednanou.

Phoenix

Opět Morava
Blansko, 6.3.2004
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Po několika měsících je další sraz na Moravě. Jaký bude program záleží jen na vás a taky kolik lidí nakonec přijede. Je možné si pustit nějaký koncert, taneční kreace a‘la Lucerna, živá hudba, případně další akce. Můžete navrhnout něco sami...

Jak se dostat na místo setkání? Takže nejprve se musíte nějak dopravit do Blanska. Předpokládám, že nejvíce lidí přijede vlakem nebo autobusem. Vlakové a autobusové nádraží v Blansku jsou blízko sebe (z vlakového nádraží vidíte autobusové a naopak). Jelikož místo, kde se bude všechno odehrávat, je hotel VYHLÍDKA, který se nachází v městské části Blansko-Češkovice, je doprava z nádraží až do místa poněkud komplikovanější. Proto na vás bude čekat Martin (hlavní organizátor) už od 16 hodin v restauraci hotelu Macocha, který je naproti vlakového nádraží. Teprve odtamtud bude přesun na místo konání akce. Cesta z nádraží do restaurace vám nebude trvat déle než 2-3 minuty. Prakticky to nelze minout. No ale pokud patříte mezi lidi, kteří jsou v neznámém prostředí úplně ztraceni, stačí se ozvat na mobilní telefon (je uveden v článku). To je taky důvod, proč musíte být přihlášeni na sraz. Jedině tak vás bude někdo očekávat.

Ti co pojedou autem, přijedou rovnou k hotelu VYHLÍDKA, Blansko Češkovice.

Pokud máte jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, můžete se zeptat přímo na telefonním čísle +420777559333 vždy po 18 hodině.

Tak ještě na závěr stručně: Blansko-vlakové nebo autobusové nádraží, restaurace hotelu Macocha (hned u nádraží - nelze minout), kde na vás bude čekat Martin od 16 do 17 hodin, odtamtud společný přesun.


Pokud se chce ještě někdo dodatečně přihlásit na sraz musí to udělat pouze na telefonním čísle +420777559333.


Praha už po několikáté
Vinárna U Čápa, Mikovcova 4, blízko stanice metra I.P.Pavlova, 8.11.2003, 17:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Nábor nových členů na telefonning
Sraz ROXETTE FANS v Hradci Králové
Hradec Králové, 1.3.2003 od 18:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Nazdárek všichni, chtěla bych Vás touto cestou pozvat na sraz Roxetťáků, který se uskuteční v sobotu 1.března 2003 v Hradci Králové. Píši to s dostatečným předstihem, takže nechci slyšet žádné výmluvy. Místo srazu: francouzská restaurace La Rochelle; je na Tylově nábřeží. Je to asi 15-20 min pěšky nebo autobusem či trolebusem, linky: 3,7,16,12,13,21. Popis cesty: Od Vlakového nádraží se dáte rovně ulicí S.K.Neumanna směrem k obchodnímu domu Tesco, dále podél tržnice ke světelné křižovatce. Půjdete pořád rovně (podchodem) ulicí Karla IV a až se dostanete k mostu a řece tak před mostëm zahnete doprava. Půjdete ulicí Tylovo nábřeží. Po levé straně budete mít řeku a po pravé obchody a asi v polovině je restaurace La Rochelle. MAPA
PRAHA
Vinárna U Čápa + překvápko!!!, 7.12.2002, 17:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
AHOJ všichni. Už jsme se dlouho neviděli, a tak se 7.12. pořádá v Praze další sraz. Začneme asi jako vždy v příjemné vinárně U Čápa (ještě neni zamluvena, ale už se na tom pracuje) - a kdyby to s ní nevyšlo, hezkých vináren je v Praze dost..:) A poté je připraveno jedno milé překvápko:) Pojede se zase až do rána:) Už se na vác moc těšíme, HAND přeje Iva PS: Také se chystá vrchol večera - a pokud drobek nezklame a neozmyslí si to, máme se my - holky - na co těšit ;)
Polský Zlot
Zlot - Polsko, 27.8.2002
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Sraz polských fanoušků, někteří od nás byli při tom
BRNO podruhé
BRNO - Plzeňský dvůr, Kounicova ul. zastávka Klusáčkova tram. 12, 13; trolej. 134, 136 Popis cesty + mapa, sobota 19.10.2002
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Chtěli bychom, aby byl tento sraz dosud největší a nejkvalitnější s kvalitní muzikou a tancem a zábavou :-)
MiniRox Night Cafe
U Čápa (viz. minulé srazy), 1.8.2002 v 18.00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Menší Rox sraz konající se v Praze. Nebude nás možná moc, ale můžem si v klidu a chládku pěkně pokecat.
Praha - náhradní za Pardubice
PRAHA - Vinárna u Čápa + nějaký nonstop..., 31.5.2002
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Náhradní sraz za zrušený sraz v Pardubicích
Roxette again
Pardubice (doufám), 1. 6. 2002
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
jako dycky;-)
BRNO
Johnnie's Café Bar - restaurant, Brno, Úvoz 78 Popis cesty + mapa, 13.4.2002 od 16:00
Přihlášky, Jak bylo?, Fotky
Další srázek, tentokrát v Brně. Vemte s sebou kytaru, notebooka, bedničky... však vy víte, bude pařba!!! Vy, co nejste z Brna ani nocleh neshánějte, protože to vydržíme přes noc, tak se na to pořádně připravte a nepodceňte to!!!

© 2001 - 2011 roxette.cz